Prijava
Lola Magazin
  • FEMINIZAM
  • PORODICA
  • ZDRAVLJE
  • ZABAVNIK
  • SEX
  • AKTUELNOSTI
  • ŽIVOT
  • KOLUMNE
  • AUTORKE
Čitanje: Završeno saslušanje roditelja male Danke
Podijeli
Lola MagazinLola Magazin
Font ResizerAa
  • FEMINIZAM
  • PORODICA
  • ZDRAVLJE
  • ZABAVNIK
  • SEX
  • AKTUELNOSTI
  • ŽIVOT
  • KOLUMNE
  • AUTORKE
Pretraga
  • FEMINIZAM
  • PORODICA
  • ZDRAVLJE
  • ZABAVNIK
  • SEX
  • AKTUELNOSTI
  • ŽIVOT
  • KOLUMNE
  • AUTORKE
Loguj se Prijava
Zaprati Lolu
© 2022 Lola
Lola Magazin > Blog > AKTUELNOSTI > Završeno saslušanje roditelja male Danke
AKTUELNOSTI

Završeno saslušanje roditelja male Danke

Lola Magazin
Objavljeno 17/04/2024 17:31
Lola Magazin
Podijeli
Podijeli

U Višem javnom tužilaštvu u Zaječaru upravo je završeno saslušanje roditelja ubijene Danka Ilić (2) iz Bora. Ivana i Miloš Ilić su, kako saznajemo, svoje iskaze dali odvojeno, najpre otac, a zatim majka.

Prema rečima našeg izvora, ispitivanju roditelja ubijene devojčice prisustvovali su i okrivljeni za njenu smrt – Dejan Dragijević (50) i Srđan Janković (50).

– I Srđan Janković i Dejan Dragijević su bili u prostoriji kada su majka, a porom i otac male Danke, davali svoj iskaz. Mi smo predočoili majci da ćemo zakonom sprečiti prisustvo okrivljenih, međutim, ona je odgovorila, što nas je sve iznenadilo, da njoj uopšte ne smeta što će njih dvojica biti prisutni. Tako, po želji majke, mi nismo sproveli ono što smo već odlučili juče, a to je da zakonskim normama sprečimo ubice da budu par metara udaljeni od trudne majke čije su dete, kako se sumnja, zverski ubili – saznajemo nezvanično u zaječarskom tužilaštvu.

Preporučeno

Optužnica protiv ubice iz Mladenovca otkrila njegovu jezivu surovost, svaki detalj ledi krv u žilama

Otac i majka, kako saznajemo, apsolutno ništa novo nisu kazali na saslušanju.

Ispričali su svoje kretanje tog dana, 26. marta kada je Danka nestala, a kasnije će se ispostaviti i ubijena, jer im je tužilac postavio to pitanje. Oba roditelja bila su vidno potresena, kliznula je poneka suza dok su govorili, ali ništa što do sada javnost ne zna nisu novo kazali.

O ponašanju majke i oca prilikom susreta sa ubicama tužilaštvo ne želi da govori da bi, kako kažu, zaštitilo unesrećene roditelje.

TAGOVANO:okrivljeniotac i majka Danke Ilićzavršeno saslušanje
IZVORI:tvk3.info
Podijeli članak
Twitter Email Kopiraj link Štampaj
Autor Lola Magazin
Follow:
Sve smo mi Lole. Bar jednom u životu.
Prethodni članak m:tel na Mostarskom sajmu privrede: Ključan smo partner u regionalnom povezivanju zemalja Zapadnog Balkana
Sledeći članak Slučaj “Gdje je Sara”: Tužilaštvo zatražilo provjere o smrti dvije bebe
Lola Magazin
  • Kontakt
  • Impressum
  • Prava korišćenja
  • Kontakt
  • Impressum
  • Prava korišćenja

© Prava zadržava Lola Magazin

Pozdrav od Lole!

Prijavi se ako možeš