Prijava
Lola Magazin
  • FEMINIZAM
  • PORODICA
  • ZDRAVLJE
  • ZABAVNIK
  • SEX
  • AKTUELNOSTI
  • ŽIVOT
  • KOLUMNE
  • AUTORKE
Čitanje: Bingo „Odvažne i hrabre“: 50.000 KM za podršku poduzetnicama
Podijeli
Lola MagazinLola Magazin
Font ResizerAa
  • FEMINIZAM
  • PORODICA
  • ZDRAVLJE
  • ZABAVNIK
  • SEX
  • AKTUELNOSTI
  • ŽIVOT
  • KOLUMNE
  • AUTORKE
Pretraga
  • FEMINIZAM
  • PORODICA
  • ZDRAVLJE
  • ZABAVNIK
  • SEX
  • AKTUELNOSTI
  • ŽIVOT
  • KOLUMNE
  • AUTORKE
Loguj se Prijava
Zaprati Lolu
© 2022 Lola
Lola Magazin > Blog > AKTUELNOSTI > Bingo „Odvažne i hrabre“: 50.000 KM za podršku poduzetnicama
AKTUELNOSTI

Bingo „Odvažne i hrabre“: 50.000 KM za podršku poduzetnicama

Lola Magazin
Objavljeno 25/02/2025 1:42
Lola Magazin
Podijeli
Podijeli

Projekat kompanije Bingo "Odvažne i hrabre" ženama poduzetnicama pruža konkretne resurse, znanje, mentorsku podršku i finansijsku pomoć kako bi ostvarile svoje poslovne vizije.

„Ove godine obilježavamo deset godina postojanja ovog projekta, a već petu godinu aktivno podržavamo žene u poduzetništvu. Brojne korisnice iz prethodnih ciklusa danas uspješno vode vlastite biznise, zapošljavaju druge i dokazuju da su promjene moguće kada postoji prava podrška.“ – izjavila je Amina Čeliković iz marketing sektora Binga.

Ovogodišnji poziv za prijave otvoren je od 21. februara do 8. marta, a bit će dodijeljeni grantovi u ukupnom iznosu od 50.000 KM. Online glasanje za odabir dobitnica bit će otvoreno od 14. marta do 2. aprila. "Odvažne i hrabre" nije samo motivirajuća poruka, već stvarna inicijativa koja nudi priliku za ekonomsko osnaživanje žena i jačanje domaće privrede.

Preporučeno

U centru Tuzle svečano otvoren novi hipermarket BingoTuzla
Ne, ne postoji muški i ženski posao. I ove fotografije to dokazuju.
Bingo donirao 400.000 KM za izgradnju prve sigurne kuće u Trebinju

„Kroz projekat „Odvažne i hrabre“ već treću godinu naš stručni tim predano radi na jačanju poduzetničkih vještina žena, pružajući im mentorstvo i podršku na putu ka poslovnom uspjehu. Posebno smo ponosni na uspješnu saradnju s kompanijom Bingo, zahvaljujući kojoj zajedno stvaramo prilike za hrabre žene koje svojim idejama pokreću lokalnu ekonomiju.“ – kazao je Senajid Đozo, direktor Investicijske fondacije Impakt.

 

Ovim projektom Bingo ostaje posvećen podršci ženama, vjerujući da su njihova snaga, hrabrost i upornost ključne za izgradnju boljeg i ravnopravnijeg društva. Također, Bingo zahvaljuje i partnerima koji su prepoznali značaj projekta.

„U ime Libresse brenda i kompanije Mega Trade System želim izraziti zadovoljstvo što možemo pružiti podršku projektu koji je usmjeren na osnaživanje žena u preduzetništvu. Žene su značajan dio preduzetništva u BiH, ali i dalje se suočavaju s raznim izazovima i preprekama prilikom pokretanja i razvoja svog poslovanja. S te strane važno nam je da Libresse zajedno sa Bingom kontinuirano radi na provođenju ovog projekta kako bi se osiguralo da žene imaju pristup resursima potrebnim za uspjeh u poslovanju.“ – riječi su Tanje Trišić, menadžerice za ključne kupce u kompaniji Mega Trade System.

Partneri projekta su Oaza, Libresse, Dorina i Rafaello, dok su prijatelji projekta: Dita, Bambi sa brandom Plazma kocka,  Nutrino Lab, After Eight, Elode, Schwarzkopf i Gliss.  Više informacija potražite na https://www.bingotuzla.ba/odvazneihrabre/

TAGOVANO:"Odvažne i hrabreBingoimpaktprojekat
Podijeli članak
Email Kopiraj link Štampaj
AutorLola Magazin
Follow:
Sve smo mi Lole. Bar jednom u životu.
Prethodni članak O pažljivosti i hrabrosti: Vodič u vremenima političkih i društvenih previranja
Sledeći članak Otkrila sam zašto svi pričaju o Fillerini i njenoj magiji
Samozatajna Mostarka Ana supruga je Sergeja Barbareza: Njihova ljubav iz mladosti traje decenijama

Iako je ime Sergeja Barbareza, selektora fudbalske reprezentacije Bosne i Hercegovine, godinama…

1 min za čitanje
Mislite da je dobro što zaspite za minut? Stručnjaci upozoravaju da to nije uvek znak zdravog sna

Mnogi ljudi potajno zavide onima koji čim spuste glavu na jastuk gotovo…

6 min za čitanje
Da li neki restorani treba da zabrane decu? Vodi se “rat” na mrežama, a odgovor roditelja je sve iznenadio

Nakon naporne radne nedelje, mnogi jedva čekaju rezervaciju u omiljenom restoranu, večeru…

4 min za čitanje
Objavljena lista najbezbjednijih zemalja na svijetu

Zbog rata u Ukrajini i krize na Bliskom istoku, čini se da…

9 min za čitanje

Slični postovi

PORODICAFEMINIZAMIZDVOJENO

Kako ekonomsko nasilje izgleda u praksi: Šta si ti donijela u brak?

Autor Lola Magazin
7 min za čitanje
AKTUELNOSTI

“Bingo za bebe” treću godinu zaredom donosi 0% marže na hranu za najmlađe!

Autor Lola Magazin
2 min za čitanje
Uncategorized

Krovfest: Prilika za vraćanje života kulturi

Autor Brankica Rakovic
4 min za čitanje
Lola Magazin
  • Kontakt
  • Impressum
  • Prava korišćenja
  • Kontakt
  • Impressum
  • Prava korišćenja

© Prava zadržava Lola Magazin

Pozdrav od Lole!

Prijavi se ako možeš

Username or Email Address
Password

Zaboravili ste lozinku?