Prijava
Lola Magazin
  • FEMINIZAM
  • PORODICA
  • ZDRAVLJE
  • ZABAVNIK
  • SEX
  • AKTUELNOSTI
  • ŽIVOT
  • KOLUMNE
  • AUTORKE
Čitanje: Razgovarajmo o zdravlju: Žene u fokusu na konferenciji u Banjaluci
Podijeli
Lola MagazinLola Magazin
Font ResizerAa
  • FEMINIZAM
  • PORODICA
  • ZDRAVLJE
  • ZABAVNIK
  • SEX
  • AKTUELNOSTI
  • ŽIVOT
  • KOLUMNE
  • AUTORKE
Pretraga
  • FEMINIZAM
  • PORODICA
  • ZDRAVLJE
  • ZABAVNIK
  • SEX
  • AKTUELNOSTI
  • ŽIVOT
  • KOLUMNE
  • AUTORKE
Loguj se Prijava
Zaprati Lolu
© 2022 Lola
Lola Magazin > Blog > AKTUELNOSTI > Razgovarajmo o zdravlju: Žene u fokusu na konferenciji u Banjaluci
AKTUELNOSTIZDRAVLJE

Razgovarajmo o zdravlju: Žene u fokusu na konferenciji u Banjaluci

Lola Magazin
Objavljeno 14/05/2025 22:43
Lola Magazin
Podijeli
Podijeli

Konferencija posvećena zdravlju žena, koja se već treću godinu zaredom održava u Sarajevu i Banjaluci, ponovo okuplja vrhunske stručnjake u oblasti fizičkog i mentalnog zdravlja. Cilj konferencije je osnažiti žene da prepoznaju važnost brige o svom zdravlju, kako fizičkom, tako i mentalnom, te pružiti konkretne savjete i podršku.

Stručnjaci će u Banjaluci, 23. maja, od 10 do 15 sati, održati predavanja na teme koje su ključne za zdravlje žena. Dr. Stanislava Lekić i dr. Dragana Reljić govoriće o prevenciji karcinoma dojke, dok će dr. Ives Šindrak i dr. Sladibor Lakić pružiti važne informacije o HPV-u i životu sa endometriozom. Danka Stojanović Mitrović, master psiholog i sistemski porodični terapeut, osvrnut će se na pitanje “Kako si?”, razgovarajući o važnosti mentalnog zdravlja i emocionalne ravnoteže.

Konferencija se održava u organizaciji kompanije dm drogerie markt, a cilj je motivisati žene da se brinu o sebi i potraže podršku kada im je potrebna. „Zdravlje žena je mnogo više od redovnih pregleda – ono obuhvata i mentalnu stabilnost, balans između privatnog i poslovnog života. Ove teme su od velike važnosti, a razgovori koji se vode tokom konferencije mogu biti koristan korak ka poboljšanju kvaliteta života,“ izjavila je Ajla Hadžić, menadžerka marketinga u dm-u.

Preporučeno

Samopouzdanje zasnovano na znanju, kreativnosti i sigurnom koraku je pravi put u budućnost
Voda na pet kupališta u Banjaluci nije bezbjedna za kupanje
Sve što treba da znate o šminkanju: Jednostavan vodič za početnike

Ulaznice za konferenciju mogu se dobiti uz kupovinu proizvoda u vrijednosti od 10 KM u odabranim dm prodavnicama u Banjaluci. Nakon kupovine, na kasi ćete dobiti pozivnicu za konferenciju. Broj mjesta je ograničen, stoga požurite da osigurate svoje mesto. Ulaznica uključuje pristup predavanjima, ručak i kafe pauze.

Nemojte propustiti priliku da učestvujete u ovom važnom događaju i osigurate svoje mjesto na konferenciji koja pruža ključne informacije za zdraviji život.

 

TAGOVANO:Banja Lukadmkonferencija
Podijeli članak
Twitter Email Kopiraj link Štampaj
Autor Lola Magazin
Follow:
Sve smo mi Lole. Bar jednom u životu.
Prethodni članak Nina je imitirala Brenu, Cecu, Karli i Seku i ljudi na mrežama plaču od smeha: Snimak ne prestaje da se deli
Sledeći članak Horor u Beogradu: Dijete spriječilo pijanog oca da u porodičnoj kući nožem ubije majku
Ispovijest nevine 30-ogodišnjakinje: Sad ili nikad

Svijeće su bile upaljene, u čašama je stajao džin tonik, a on…

8 min za čitanje
Wizz Air povećava broj letova iz Banjaluke za dvije destinacije, evo i koje

Od oktobra ove godine putnici sa banjalučkog aerodroma moći će svakodnevno letjeti…

1 min za čitanje
Trivan: Ćutanje ne spašava – ono produžava nasilje

Konferencija „Nisi sama - Ujedinjeni protiv nasilja nad ženama i djevojčicama“ Generalna…

3 min za čitanje
Labubu lutke “srušile” internet: Osnivač kompanije za 24 časa zaradio 1,6 milijardi dolara

Lutke Labubu upravo su učinile generalnog direktora kineske kompanije Pop Marta bogatijim…

3 min za čitanje

Slični postovi

AKTUELNOSTIIZDVOJENO

“Radosnica” najposjećenija škola za trudnice na teritoriji BiH

Autor Lola Magazin 4 min za čitanje
AKTUELNOSTI

Žana Alpeza kreće iz Banja Luke s promocijom treće knjige pod nazivom: „ŽENO, RASPADAŠ SE U STO KOMADA A NE PRAVIŠ BUKU!

Autor Lola Magazin 2 min za čitanje
AKTUELNOSTI

Završen 14. PROACTIVE, konferencija koja čuva integritet struke

Autor Lola Magazin 10 min za čitanje
Lola Magazin
  • Kontakt
  • Impressum
  • Prava korišćenja
  • Kontakt
  • Impressum
  • Prava korišćenja

© Prava zadržava Lola Magazin

Pozdrav od Lole!

Prijavi se ako možeš