Prijava
Lola Magazin
  • FEMINIZAM
  • PORODICA
  • ZDRAVLJE
  • ZABAVNIK
  • SEX
  • AKTUELNOSTI
  • ŽIVOT
  • KOLUMNE
  • AUTORKE
Čitanje: Krvnički tukao ženu i dijete pa ih zaključavao da ga ne prijave
Podijeli
Lola MagazinLola Magazin
Font ResizerAa
  • FEMINIZAM
  • PORODICA
  • ZDRAVLJE
  • ZABAVNIK
  • SEX
  • AKTUELNOSTI
  • ŽIVOT
  • KOLUMNE
  • AUTORKE
Pretraga
  • FEMINIZAM
  • PORODICA
  • ZDRAVLJE
  • ZABAVNIK
  • SEX
  • AKTUELNOSTI
  • ŽIVOT
  • KOLUMNE
  • AUTORKE
Loguj se Prijava
Zaprati Lolu
© 2022 Lola
Lola Magazin > Blog > AKTUELNOSTI > Krvnički tukao ženu i dijete pa ih zaključavao da ga ne prijave
AKTUELNOSTI

Krvnički tukao ženu i dijete pa ih zaključavao da ga ne prijave

Lola Magazin
Objavljeno 08/12/2023 19:18
Lola Magazin
Podijeli
Foto: Pixabay
Podijeli

BRČKO – Četrdesetčetvorogodišnji muškarac osumnjičen je i pritvoren zbog nasilja nad ženom koju je krvnički tukao pred maloljetnom kćerkom koju je takođe jednom prilikom udario nogom.

Osim što ih je tukao, on je osumnjičen i da ih je zaključavao u kuću kako ga ne bi prijavile.

Naime, postupivši po prijedlogu Tužilaštva Brčko distrikta BiH, Osnovni sud u Brčkom odredio je pritvor ovom višestrukom povratniku u vršenju krivičnih djela kojeg terete da je počinio nasilje prema supruzi i djetetu.

Preporučeno

Pred djecom tukao ženu, od šamaranja pala na pod
Tatjana Dragović: Ivanišević me hvatao za vrat i gušio!
Nakon što je napao suprugu, a policija mu otkrila arsenal oružja, sud u Ljubuškom pustio ga na slobodu – “On bi mene ubio”

Pritvor mu je određen usljed opasnosti da će uticajem na svjedoke ometati krivični postupak i da će ponoviti krivično djelo, za koje se može izreći kazna zatvora tri godine ili teža kazna.

“Protiv višestrukog povratnika u vršenju krivičnih djela, otvorena je istraga zbog sumnje da je tokom oktobra ove godine nasiljem i bezobzirnim ponašanjem ugrožavao mir,  tjelesni integritet i duševno zdravlje supruge i malodobne kćerke, s kojima živi u zajedničkom domaćinstvu.  Sumnja se da je u više navrata fizički nasrnuo na suprugu, udarao je šakama po glavi, uvrtao joj ruke, hvatao za kosu i gurao, nanosio joj udarce nogama i raznim predmetima po tijelu”, navode iz brčanskog tužilaštva.

Sve to je, kako se navodi uz psovke i uvrede, činio pred njihovom zajedničkom maloljetnom kćerkom, kojoj je u jednoj takvoj prilici nanio i udarac nogom.

Kako se navodi u naredbi o provođenju istrage, nakon što bi napustio kuću, on ih je više puta zaključavao u kući, onemogućavajući im tako da izađu i njegovo ponašanje prijave policiji.

“Nakon što je otkriven, on je 30. novembra lišen slobode i sprovoden pred tužioca Tužilaštva Brčko distrikta koje je, pošto ga je ispitalo, podnijelo prijedlog Osnovnom sudu da mu odredi pritvor. Prihvativši tužilački prijedlog u cijelosti, sud je osumnjičenom odredio jednomjesečni pritvor, usljed opasnosti da će uticajem na svjedoke ometati krivični postupak i da će ponoviti krivično djelo, za koje se može izreći kazna zatvora tri godine ili teža kazna. Odbivši žalbu odbrane, Apelacioni sud Brčko distrikta BiH potvrdio je ovu odluku”, navode iz Tužilaštva.

Dodaju da su u međuvremenu, Tužilaštvo i Policija Brčko distrikta BiH nastavili su intenzivnu istragu usmjerenu na dokazivanje krivičnog djela nasilja u porodici (iz člana 218 stav (4) Krivičnog zakona Brčko distrikta BiH).

TAGOVANO:Brčkonasilje nad ženomporodično nasiljepritvoren
IZVORI:nezavisne.com
Podijeli članak
Email Kopiraj link Štampaj
AutorLola Magazin
Follow:
Sve smo mi Lole. Bar jednom u životu.
Prethodni članak Najbolji filmovi 2023. godine
Sledeći članak Banjalučki advokat Dragan Stupar pušten da se brani sa slobode
Jedna navika uništava i najsnažnija prijateljstva

Teško je održavati prijateljstva kada ste odrasli. Između posla, dece, romantičnih odnosa…

4 min za čitanje
Opasne igre i izazovi na društvenim mrežama u Srbiji: Kako sačuvati decu

Oponašanje video snimaka ili fotografija koje gledamo na ekranima mobilnih telefona i…

9 min za čitanje
Evo zašto boja dječijeg kupaćeg kostima može biti važnija nego što mislite

Iako se često bira po izgledu, boja kupaćeg kostima može igrati važnu…

1 min za čitanje
Knjige za plažu: Donosimo 9 naslova koje ove godine nosimo na more

Ljeto je vrijeme kada mnogi od nas izlaze iz svojih svakodnevnih rutina…

12 min za čitanje

Slični postovi

AKTUELNOSTI

Sina vlasnice ilegalnog vrtića u Brčkom terete za bludne radnje i dječiju pornografiju

Autor Lola Magazin
2 min za čitanje
AKTUELNOSTIIZDVOJENO

Žena optužena za ubistvo muža u Sarajevu

Autor Lola Magazin
2 min za čitanje
Uncategorized

To što te tuče muž, to je tvoja privatna stvar, gospođo

Autor Brankica Rakovic
9 min za čitanje
Lola Magazin
  • Kontakt
  • Impressum
  • Prava korišćenja
  • Kontakt
  • Impressum
  • Prava korišćenja

© Prava zadržava Lola Magazin

Pozdrav od Lole!

Prijavi se ako možeš

Username or Email Address
Password

Zaboravili ste lozinku?