Prijava
Lola Magazin
  • FEMINIZAM
  • PORODICA
  • ZDRAVLJE
  • ZABAVNIK
  • SEX
  • AKTUELNOSTI
  • ŽIVOT
  • KOLUMNE
  • AUTORKE
Čitanje: Jesen nam donosi hit seriju domaće produkcije
Podijeli
Lola MagazinLola Magazin
Font ResizerAa
  • FEMINIZAM
  • PORODICA
  • ZDRAVLJE
  • ZABAVNIK
  • SEX
  • AKTUELNOSTI
  • ŽIVOT
  • KOLUMNE
  • AUTORKE
Pretraga
  • FEMINIZAM
  • PORODICA
  • ZDRAVLJE
  • ZABAVNIK
  • SEX
  • AKTUELNOSTI
  • ŽIVOT
  • KOLUMNE
  • AUTORKE
Loguj se Prijava
Zaprati Lolu
© 2022 Lola
Lola Magazin > Blog > Uncategorized > Jesen nam donosi hit seriju domaće produkcije
Uncategorized

Jesen nam donosi hit seriju domaće produkcije

Brankica Rakovic
Objavljeno 17/10/2003 11:44
Brankica Rakovic
Podijeli
Podijeli

Oktobar na RTS-u i RTRS-u je rezervisan za premijeru dugo očekivane serije Meso čiji scenario potpisuje Nikola Pejaković, a režiju Saša Hajduković, dok je koproducent za Republiku Srpsku RTRS, a za Srbiju RTS.

Serija će biti premijerno emitovana 28. oktobra, u 21h na programu obe televizije i  ima ukupno devet epizoda, a u završnoj fazi je i istoimeni dugometražni film.

Glavni junaci filma i serije „Meso“ su Mirko i Slavko – ljudi čija imena asociraju na prošla vremena, ali koji se na svoje načine bore sa nedaćama vremena u kojem žive.

Preporučeno

Serija Adolescence: Zašto bi trebalo da je pogleda svaki roditelj?
Jeste li već pogledali nove epizode hit serije ”Dark Desire” koja je potpuno osvojila gledaoce?
Svi pričaju o ovoj novoj Netflixovoj seriji, a evo zašto biste ju ipak trebali preskočiti!

Mirko je osrednji fudbaler na zalasku karijere, sa neizvjesnom budućnošću u sportu, koji se vraća u rodnu Banjaluku gdje zatiče dementnu majku, introvertnog brata i djevojku koja, daleko od svoje rodne kuće, vapi za pažnjom i ljubavlju, tražeći ih na pogrešne načine.

On zatiče i još nešto – očevu roštiljnicu “Kod Rajka”, od čije slave je ostala samo reputacija da su ćevapi tu “bolji od Mujinih”, iako je i njena sudbina neizvjesna, kako zbog ekonomskih razloga, tako i zbog velikih planova ko je za nju kuju podjednako veliki biznismeni.

Jedan od njih je i Slavko, Mirkov drugar iz djetinjstva, koji se u životu svog nekadašnjeg prijatelja ponovo pojavljuje iznenada, i to baš tada, u trenutku kada mu je najpotrebniji. U devet epizoda, njihove sudbine će biti u potpunosti isprepletene i uticati na životne priče mnogih osoba oko njih, dok Mirko i Slavko sami traže svoj put do rješenja životnih problema, ali i do odgovora koliko se ljudskih vrijednosti i dalje skriva u njima.

Glavnu ulogu tumači Igor Đorđević, a pored njega glume i Nikola Pejaković, Branko Janković, Vuk Kostić, Marija Pikić, Faketa Salihbegović Avdagić, Nikolina Jelisavac, Ljubiša Savanović, Tomislav Trifunović I Stojan Matavulj i mnogi drugi. Film je nastao u Bosonogoj produkciji, a producent je Brankica Janković.

Budite uz RTS i RTRS u subotu, 28. oktobra od 21h.

 

TAGOVANO:mesoserija
Podijeli članak
Twitter Email Kopiraj link Štampaj
Autor Brankica Rakovic
Follow:
Kada biste život u njegovim najradosnijim izdanjima zamišljali kao žensku osobu, mogli biste da ga zamislite u liku Brankice Raković
Prethodni članak Savjet pedijatra: Šta kada vaš tinejdžer poželi tetovažu ili pirsing?
Sledeći članak Radnja u kojoj ugrožena djeca grade svoju budućnost

Slični postovi

AKTUELNOSTIIZDVOJENOZABAVNIK

Jedna od najpopularnijih serija Bijeli lotos objavila je dolazak treće sezone; evo šta sve znamo o njoj

Autor Lola Magazin 5 min za čitanje

Priča o onima koji čitaju i onima koji gledaju: Genijalna prijateljica koja je promenila sve

Autor Redakcija 4 min za čitanje
ZABAVNIKIZDVOJENO

Otkriveno ko je misteriozni glumac na snimanju trećeg dela serije “I tek tako”: Nova ljubav Keri Bredšo?

Autor Lola Magazin 2 min za čitanje
Lola Magazin
  • Kontakt
  • Impressum
  • Prava korišćenja
  • Kontakt
  • Impressum
  • Prava korišćenja

© Prava zadržava Lola Magazin

Pozdrav od Lole!

Prijavi se ako možeš