Prijava
Lola Magazin
  • FEMINIZAM
  • PORODICA
  • ZDRAVLJE
  • ZABAVNIK
  • SEX
  • AKTUELNOSTI
  • ŽIVOT
  • KOLUMNE
  • AUTORKE
Čitanje: Baka heroj spasila unuku od monstruma
Podijeli
Lola MagazinLola Magazin
Font ResizerAa
  • FEMINIZAM
  • PORODICA
  • ZDRAVLJE
  • ZABAVNIK
  • SEX
  • AKTUELNOSTI
  • ŽIVOT
  • KOLUMNE
  • AUTORKE
Pretraga
  • FEMINIZAM
  • PORODICA
  • ZDRAVLJE
  • ZABAVNIK
  • SEX
  • AKTUELNOSTI
  • ŽIVOT
  • KOLUMNE
  • AUTORKE
Loguj se Prijava
Zaprati Lolu
© 2022 Lola
Lola Magazin > Blog > Uncategorized > Baka heroj spasila unuku od monstruma
Uncategorized

Baka heroj spasila unuku od monstruma

Redakcija
Objavljeno 27/02/2023 13:11
Redakcija
Podijeli
Podijeli

R. V. iz Bele Crkve, baka djevojčice D. M. (18) za koju se sumnja da su je roditelji prodali po drugi put, spasila je svoju unuku iz kandži monstruma – Marjana J. (42) i njegovog sina Nedeljku J. (22) koji su je, kako se sumnja, dva puta silovali u naselju Margita u blizini rumunske granice.

Baka djevojčice je 3. februara oko 17.30 pozvala policiju kada je čula da njene unuke nema, te prijavila da je ona, dan ranije, odvedena iz kuće i da je čula da su je protiv njene volje odveli Marjan i Nedeljko iz Margite.

Policija je odmah reagovala, a otetu djevojku pronašli su u kući Marjana, nedaleko od rumunske granice.

Preporučeno

Vrtić, baka ili dadilja?
Konačna presuda: Ipak i Džoni Dep i Amber Herd proglašeni krivim pred sudom u Virdžiniji
U Pirotu prva žrtva od posljedica gušenja amonijakom

Nakon privođenja Marjana i Nedeljka, otkriveno je da su oni djevojku kupili za 600 evra od njenih roditelja, međutim, oni negiraju izvršenje krivičnog djela.

Nakon njihovog privođenja, isplivala je informacija da je nesrećna djevojka i ranije bila silovana i to u takođe ugovorenom braku.

FOTO: DRUŠTVENE MREŽE/ SCREENSHOT

Ona je tada još bila maloljetna, a kako prenose mediji, i pored tih trauma, roditelji su ponovo odlučili da joj, kako se sumnja, napakoste.

Žitelji sela iz kojeg su Marjan i Nedeljko, za njih dvojicu nemaju dobre riječi.

Mještanin Marhite, ispričao je za Novu da su mu oni neka dalja rodbina, ali već godina ne priča sa njima jer su mu iz kuće odnijeli robu vrijednu od 4.000 evra.

Oni su loši ljudi i niko ne priča sa njima. Marjan i pije ispred prodavnice i onda postane još agresivniji. Najviše kradu drva. Mom stricu su prodali drva preko dana, a iste noći je došao Marjan, pošto je znao gdje su, ukrao ih i prodao na drugo mjesto – ispričao je on.

Marjan i Nedeljko se nalaze u pritvoru do 30 dana, kako ne bi uticali na svjedoke u toku istražnog postupka, a mještani navode da su srećni zbog toga, prenosi Blic.

– Nalaze se tamo gdje i treba. Nadam se da će tamo što duže da ostanu. Sa njima niko ne priča, a zbog njih i zaključavamo kuće. Znam da su Marjana ranije prijavljivali za krađu, dođe policija uhapsi ga, al’ eto njega ponovo u selu i nastavi po starom – rekao je mještanin.

Preuzeto sa: srpskainfo.com

Podijeli članak
Email Kopiraj link Štampaj
Prethodni članak Instruktoru jahanja osumnjičenom za silovanje produžen pritvor
Sledeći članak STEAM učenje: Zašto je važno da se djeca bave naukom od ranog djetinjstva
Pedagog: Kako nastaju ”znaš ti ko sam ja” odrasli

Prošle godine sam napisala jedan tekst o tome kako pedagoko-vaspitne metode doprinose…

4 min za čitanje
Ima nešto magično u pogledu na more: Blue Mind teorija objašnjava zašto nas plava boja odmah smiruje

Dovoljno je nekoliko sekundi gledanja u horizont, tamo gde se nebo i…

4 min za čitanje
Preminula Slavenka Drakulić, jedna od najistaknutijih hrvatskih književnica, novinarki i publicistkinja

U 77. godini života preminula je Slavenka Drakulić, jedna od najprevođenijih i…

2 min za čitanje
Femicid kod Gračanice: Ubio suprugu iz lovačke puške, pa sebe

U mjestu Miričina nadomak Gračanice večeras, 21. juna, muž je ubio suprugu…

2 min za čitanje

Slični postovi

Vaspitači iz javnih vrtića najavljuju štrajk upozorenja

Autor Redakcija
1 min za čitanje
Uncategorized

Države s najstrožim zakonima o pobačaju najgore su u zaštiti zdravlja žena

Autor Redakcija
4 min za čitanje
Uncategorized

Da li ste spremni da donirate svoju kosu za dječji osmijeh?

Autor Brankica Rakovic
5 min za čitanje
Lola Magazin
  • Kontakt
  • Impressum
  • Prava korišćenja
  • Kontakt
  • Impressum
  • Prava korišćenja

© Prava zadržava Lola Magazin

Pozdrav od Lole!

Prijavi se ako možeš

Username or Email Address
Password

Zaboravili ste lozinku?