Prijava
Lola Magazin
  • FEMINIZAM
  • PORODICA
  • ZDRAVLJE
  • ZABAVNIK
  • SEX
  • AKTUELNOSTI
  • ŽIVOT
  • KOLUMNE
  • AUTORKE
Čitanje: Prije godinu dana preminuo je mladić zbog kojeg je plakala cijela Hrvatska, na njegovom profilu objavljeno je dirljivo sjećanje
Podijeli
Lola MagazinLola Magazin
Font ResizerAa
  • FEMINIZAM
  • PORODICA
  • ZDRAVLJE
  • ZABAVNIK
  • SEX
  • AKTUELNOSTI
  • ŽIVOT
  • KOLUMNE
  • AUTORKE
Pretraga
  • FEMINIZAM
  • PORODICA
  • ZDRAVLJE
  • ZABAVNIK
  • SEX
  • AKTUELNOSTI
  • ŽIVOT
  • KOLUMNE
  • AUTORKE
Loguj se Prijava
Zaprati Lolu
© 2022 Lola
Lola Magazin > Blog > ŽIVOT > Prije godinu dana preminuo je mladić zbog kojeg je plakala cijela Hrvatska, na njegovom profilu objavljeno je dirljivo sjećanje
ŽIVOTIZDVOJENO

Prije godinu dana preminuo je mladić zbog kojeg je plakala cijela Hrvatska, na njegovom profilu objavljeno je dirljivo sjećanje

Prošla je godina dana otkako nas je napustio Marko Babić, hrvatski arhitekt, autor bestselera i stručnjak za marketing.

Lola Magazin
Objavljeno 25/07/2024 18:24
Lola Magazin
Podijeli
Podijeli

Na današnji dan prije godinu dana napustio nas je hrvatski arhitekt, autor bestselera i stručnjak za marketing Marko Babić.

Povodom tužne obljetnice, na njegovom profilu objavljen je dirljiv videozapis koji se sastojao od fotografija njega i obitelji, a uz koji je napisana i emotivna poruka.

”Došao sam na ovaj svijet s misijom i brutalno sam ju odradio”.
Tvoja misija još traje, ti živiš u svim ljudima kojima si pomogao i koji te vole. Hvala ti na svemu dječače. Hvala svima koji su tu uz nas. Samo ljubav preživi smrt. 25.07.2023.”, piše u opisu.

Preporučeno

Jovana Kešanski: Nisi ti sporna, Svetlana, Seko
Radila je sa Donatelom Versaće, glumila u Indoneziji, a znamo je iz “pohoda” na muža: Ko je Milena Tunguz?
Influenseri koje ne postoje – znate li o čemu se radi?

 

View this post on Instagram

 

A post shared by marko babic (@marko_babic_)

Marku je 2021. godine dijagnosticiran sarkom, a prošle godine stanje se ponovno pogoršalo, što je na društvenim mrežama otkrila njegova životna partnerica Tina Biloglav.

Tina je tada napisala i da su u Hrvatskoj iscrpili mogućnost liječenja te je uputila apel za pomoć pri pronalasku klinika u inozemstvu.

Marko se o povratku bolesti oglasio i sam putem društvenih mreža, a tijekom svoje borbe s teškom bolesti nastavio je svakodnevno inspirirati i uljepšavati dane svima koji ga prate ili tek onako, svrate na njegov profil.

Oko sebe je stekao prekrasnu zajednicu ljudi koji se njegovim pobjedama vesele kao da su njihove, a onima koji se možda nalaze u sličnoj situaciji bio je i jest primjer kako je moguće smijati se čak i kada si bolestan.

Njegove najvažnije žene, životna suputnica već deset godina – Tina te njihove neodoljivo slatke kćerkice Luce i Tonka, njegova su snaga od početka i daleko su najzaslužnije za sve što se događa u njegovoj knjizi “Putovanje zvano igra”.

TAGOVANO:arhitektamarketingMarko Babićopis
IZVORI:showbuzz.dnevnik.hr
Podijeli članak
Twitter Email Kopiraj link Štampaj
Autor Lola Magazin
Follow:
Sve smo mi Lole. Bar jednom u životu.
Prethodni članak all in one računar kancelarija All in one računari za modernu ženu – prednost u svakom poslu
Sledeći članak Studija kaže da težina bebe pri rođenju može ukazivati na rizik majke od demencije kasnije u životu

Slični postovi

Prvo naučno istraživanje digitalne pismenosti stanovnika u BiH

Autor Redakcija 9 min za čitanje
Uncategorized

Kako da počneš od nule i zaradiš 2000 eur? Odgovor vas neće začuditi.

Autor Redakcija 10 min za čitanje
ZDRAVLJEIZDVOJENOŽIVOT

Tina Biloglav ostvarila veliku želju Marka Babića

Autor Lola Magazin 3 min za čitanje
Lola Magazin
  • Kontakt
  • Impressum
  • Prava korišćenja
  • Kontakt
  • Impressum
  • Prava korišćenja

© Prava zadržava Lola Magazin

Pozdrav od Lole!

Prijavi se ako možeš