Prijava
Lola Magazin
  • FEMINIZAM
  • PORODICA
  • ZDRAVLJE
  • ZABAVNIK
  • SEX
  • AKTUELNOSTI
  • ŽIVOT
  • KOLUMNE
  • AUTORKE
Čitanje: Veliki ulazak Sephore na hrvatsko tržište – prva impresivna prodavnica otvara se 23. aprila u Zagrebu
Podijeli
Lola MagazinLola Magazin
Font ResizerAa
  • FEMINIZAM
  • PORODICA
  • ZDRAVLJE
  • ZABAVNIK
  • SEX
  • AKTUELNOSTI
  • ŽIVOT
  • KOLUMNE
  • AUTORKE
Pretraga
  • FEMINIZAM
  • PORODICA
  • ZDRAVLJE
  • ZABAVNIK
  • SEX
  • AKTUELNOSTI
  • ŽIVOT
  • KOLUMNE
  • AUTORKE
Loguj se Prijava
Zaprati Lolu
© 2022 Lola
Lola Magazin > Blog > AKTUELNOSTI > Veliki ulazak Sephore na hrvatsko tržište – prva impresivna prodavnica otvara se 23. aprila u Zagrebu
AKTUELNOSTI

Veliki ulazak Sephore na hrvatsko tržište – prva impresivna prodavnica otvara se 23. aprila u Zagrebu

Lola Magazin
Objavljeno 25/02/2026 8:49
Lola Magazin
Podijeli
Podijeli

Sephora 23. aprila ove godine otvara ekskluzivnu, dugo očekivanu trgovinu, tačnije mjesto koje slavi ljepotu u svim njenim bojama i oblicima, u zagrebačkom trgovačkom centru City Center one East.

Nova destinacija ljepote prostiraće se na 220 kvadratnih metara, postaće omiljeno mjesto Sephora zajednice te će ponuditi jedinstvenu uslugu svim svojim klijentima.

Hrvatski potrošači imat će priliku po prvi puta isprobati originalnu široku listu ekskluzivnih i svjetski poznatih brendova dekorativne i preparativne kozmetike, preparata za njege kose i parfema. Neki od brendova koji su dio Sephorinog asortimana, dolaze premijerno u Hrvatsku i bit će dostupni isključivo u Sephori.

Preporučeno

5 sjajnih savjeta za savršen ljetni make-up look!
Kako da znate koju kozmetiku da odaberete dragoj osobi za poklon?
10 božićnih marketa koji treba da posetite: Jedan od najlepših je u našem komšiluku

Od izuzetne selekcije proizvoda do impresivnog ambijenta trgovine i vrhunske stručnosti beauty savjetnika, svaki detalj odražava jedinstvenu viziju i know how Sephore. Spajajući inovaciju, kreativnost i personaliziranu uslugu, Sephori nudi više od same prodajne destinacije – pruža jedinstveno i nezaboravno beauty iskustvo koje se može doživjeti samo u Sephori.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sephora Hrvatska (@sephorahrvatska)

Otvaranjem prve poslovnice u Zagrebu, pokreće se online prodaja i mobilna aplikacija

Domaćim ljubiteljima kozmetike konačno će se pružiti prilika da dožive najbolje od Sephore – od online kupnje do personaliziranog vodstva Sephorinih beauty profesionalaca u fizičkoj trgovini.

Odlazak u Sephoru nije obična kupovina, već mjesto susreta s profesionalcima koji odlično poznaju beauty trendove te prepoznaju specifične potrebe svojih klijenata i imaju odgovore na sva pitanja.

Nova Sephora u Zagrebu spojiće najbolju kombinaciju personaliziranog pristupa stručnog osoblja i tehnologije. Monumentalni Beauty Hub bit će središte trgovine i pružiće klijentima nezaboravno iskustvo pri isprobavanju šminke, proizvoda za njegu kože i kose, mirisa te personalizovanih poklona, naravno uz podršku Sephora beauty savjetnika i profesionalnih vizažista.

Nova adresa za najpopularniju destinaciju ljepote, u koju su svi dobrodošli, od ovog proljeća bit će City Center one East Zagreb.

Više informacija, uključujući detalje o programu na dan otvorenja trgovine, objavit ćemo uskoro.

 

Izvor: jolie.hr

TAGOVANO:kozmetikasephorazagreb
Podijeli članak
Email Kopiraj link Štampaj
AutorLola Magazin
Follow:
Sve smo mi Lole. Bar jednom u životu.
Prethodni članak Šta je Touretteov sindrom o kojem svi pričaju nakon skandala na dodjeli BAFTA nagrada
Sledeći članak Ljubavna priča kakvu još niste vidjeli: Stariji par se vjerio nakon što su 40 godina bili komšije
Pedagog: Kako nastaju ”znaš ti ko sam ja” odrasli

Prošle godine sam napisala jedan tekst o tome kako pedagoko-vaspitne metode doprinose…

4 min za čitanje
Ima nešto magično u pogledu na more: Blue Mind teorija objašnjava zašto nas plava boja odmah smiruje

Dovoljno je nekoliko sekundi gledanja u horizont, tamo gde se nebo i…

4 min za čitanje
Femicid kod Gračanice: Ubio suprugu iz lovačke puške, pa sebe

U mjestu Miričina nadomak Gračanice večeras, 21. juna, muž je ubio suprugu…

2 min za čitanje
Finske domaćice postale milionerke: Sve zahvaljujući starim akcijama Nokije

Nokia je nekada bila jedan od najprofitabilnijih proizvođača mobilnih telefona na svijetu.…

3 min za čitanje

Slični postovi

AKTUELNOSTI

Promocija hotela Zepter Palace u Zagrebu – fokus na turističku ponudu Banjaluke

Autor Lola Magazin
2 min za čitanje
ZDRAVLJEIZDVOJENOŽIVOT

Kozmetički proizvodi koje pogrešno koristimo

Autor Lola Magazin
3 min za čitanje
ZDRAVLJE

Da li vas zanima šta znači kad je neka kozmetika 100% prirodna? Volite li takve proizvode?

Autor Lola Magazin
5 min za čitanje
Lola Magazin
  • Kontakt
  • Impressum
  • Prava korišćenja
  • Kontakt
  • Impressum
  • Prava korišćenja

© Prava zadržava Lola Magazin

Pozdrav od Lole!

Prijavi se ako možeš

Username or Email Address
Password

Zaboravili ste lozinku?