Prijava
Lola Magazin
  • FEMINIZAM
  • PORODICA
  • ZDRAVLJE
  • ZABAVNIK
  • SEX
  • AKTUELNOSTI
  • ŽIVOT
  • KOLUMNE
  • AUTORKE
Čitanje: Prilika za kreativce: EuroExpress objavio nagradni konkurs za novu maskotu
Podijeli
Lola MagazinLola Magazin
Font ResizerAa
  • FEMINIZAM
  • PORODICA
  • ZDRAVLJE
  • ZABAVNIK
  • SEX
  • AKTUELNOSTI
  • ŽIVOT
  • KOLUMNE
  • AUTORKE
Pretraga
  • FEMINIZAM
  • PORODICA
  • ZDRAVLJE
  • ZABAVNIK
  • SEX
  • AKTUELNOSTI
  • ŽIVOT
  • KOLUMNE
  • AUTORKE
Loguj se Prijava
Zaprati Lolu
© 2022 Lola
Lola Magazin > Blog > Uncategorized > Prilika za kreativce: EuroExpress objavio nagradni konkurs za novu maskotu
Uncategorized

Prilika za kreativce: EuroExpress objavio nagradni konkurs za novu maskotu

Redakcija
Objavljeno 2001/11/17 at 1:58 PM
Redakcija
Podijeli
Podijeli

U okviru obilježavanja decenije postojanja, kompanija EuroExpress brza pošta raspisuje konkurs za izradu idejnog rješenja korporativne maskote.

Konkurs je otvoren od 1. do 30. novembra 2017. godine, a svi zainteresovani kreativci, dizajneri kao i kreativne agencije sa područja BiH, svoje radove mogu slati putem email adrese [email protected].

„Sada kada puno deset godina, došlo je vrijeme da se nažalost oprostimo od našeg vrijednog i predanog kurira maskote te da mu nađemo dostojnog zamjenika. Potreban nam je neko mlad, poletan, energičan i sposoban da odgovori budućim izazovima“, poručili su iz kompanije EuroExpress brza pošta  pozivajući pozivajući kreativce da se prijave na konkurs.

Prema uslovima konkursa, idejno rješenje za novu maskotu mora biti u skladu sa nazivom kompanije i njenom djelatnošću, a poželjno je da sadrži elemente postojeće EuroExpress maskote: da bude kurir, da nosi kačket i paket(torbu) kao i da su zastupljene korporativne boje, kao na logotipu kompanije.

„Pobjednički rad će imati čast da zamijeni našeg Kurira, ali će autoru donijeti i novčanu nagradu u vrijednosti od 1500,00 KM. Takođe, odlučili smo da obezbjedimo novčanu nagradu za drugo i treće mjesto, u iznosu od 500,00 KM i 300,00 KM“, saopšteno je iz kompanije EuroExpress brza pošta.

Najbolje idejno rješenje koje će u narednom periodu predstavljati maskotu EuroExpressa, biraće stručni žiri uprave kompanije, kao i radove koji će osvojiti drugo i treće mjesto.

Svaki učesnik konkursa može da pošalje isključivo jednu prijavu sa maksimalno dva rješenja maskote koja bi trebalo da bude vizuelno prepoznatljiva, da ostavlja snažan utisak te da bude dopadljiva i elegantna.

Sve informacije o uslovima konkursa, kao i detaljna uputstva za izradu idejnog rješenja maskote dostupne su na stranici www.euroexpress.ba, kao i na zvaničnoj Facebook stranici kompanije EuroExpress.

 

TAGOVANO: EuroExpress, konkurs, maskota
Podijeli članak
Twitter Email Kopiraj link Štampaj
Prethodni članak Školica za roditelje ili kako vaspitati dijete u savremenom dobu
Sledeći članak Najčitaniji oktobarski Ljudi s olovkama su…
Hoće li pravosuđe reagovati? – “Influencer” Pezić podučava kako istući ženu, a da joj ne ostaju masnice

Tužno je što na društvenim mrežama ovog čovjeka prate stotine hiljada ljudi.…

3 min za čitanje
Državljanin BiH osuđen na doživotnu zbog ubistva supruge

Srećko S. (64), državljanin Bosne i Hercegovine proglašen je krivim i osuđen…

3 min za čitanje
Ali Jadallah je izgubio četiri rođaka, ali i dalje dokumentuje stvarnost života u Gazi

Bolno svjedočenje iza kamere   Navikao sam da budem iza kamere. Onda…

2 min za čitanje
Roditelji ubijene Mihaele: Mislila je da je svijet sigurno mjesto, vjerovala u dobro

Mihaela Berak nedavno je trebala proslaviti 21. rođendan. Njen život naglo je…

3 min za čitanje

Slični postovi

AKTUELNOSTI

Otvoren konkurs za ovogodišnje stipendije kompanije m:tel

Autor Lola Magazin 2 min za čitanje
PORODICAIZDVOJENOKOLUMNE

Blaženka Vesić: Ne postoji dovoljno detaljan spisak sa kojim mogu poslati muža u prodavnicu.

Autor Lola Magazin 7 min za čitanje
ZABAVNIK

Jelena Abraham: ZAŠTO SE MUŠKARCI ŽENE (kada napune 35 godina)

Autor Redakcija 7 min za čitanje
Lola Magazin
  • Kontakt
  • Impressum
  • Prava korišćenja
  • Kontakt
  • Impressum
  • Prava korišćenja

© Prava zadržava Lola Magazin

Pozdrav od Lole!

Prijavi se ako možeš

Zaboravili ste lozinku?