Prijava
Lola Magazin
  • FEMINIZAM
  • PORODICA
  • ZDRAVLJE
  • ZABAVNIK
  • SEX
  • AKTUELNOSTI
  • ŽIVOT
  • KOLUMNE
  • AUTORKE
Čitanje: Šta rade glumci kad se uzbude tokom scena seksa
Podijeli
Lola MagazinLola Magazin
Font ResizerAa
  • FEMINIZAM
  • PORODICA
  • ZDRAVLJE
  • ZABAVNIK
  • SEX
  • AKTUELNOSTI
  • ŽIVOT
  • KOLUMNE
  • AUTORKE
Pretraga
  • FEMINIZAM
  • PORODICA
  • ZDRAVLJE
  • ZABAVNIK
  • SEX
  • AKTUELNOSTI
  • ŽIVOT
  • KOLUMNE
  • AUTORKE
Loguj se Prijava
Zaprati Lolu
© 2022 Lola
Lola Magazin > Blog > Uncategorized > Šta rade glumci kad se uzbude tokom scena seksa
Uncategorized

Šta rade glumci kad se uzbude tokom scena seksa

Redakcija
Objavljeno 19/03/2022 12:57
Redakcija
Podijeli
Podijeli

Prema rečima koordinatora za intimnost — profesionalca koji vodi glumce i ekipu kroz scene seksa i golotinje — normalno je da snimanje ovakvih scena izaziva mnoge emocije, uključujući uzbuđenje.

Dejvid Takeraj je koordinator za intimne scene, za studije kao što su Netflix, Warner Bros, Apple TV, BBC i HBO. On je za Insider ispričao šta se dešava kada se član glumačke ekipe uzbudi dok radi na sceni seksa.

Takerej je objasnio da je uzbuđenje veoma normalno kada se snimaju takve scene. Rekao je da je ključ za rešavanje neprijatne situacije na snimanju profesionalizam. Koordinatori za intimnost imaju posebne protokole da se nose s uzbuđenjem, baš kao što to rade sa većinom aspekata snimanja intimnog sadržaja.

Preporučeno

Bliže se izbori, a koga bi ti izabrala za novog tajnog agenta?
Pogledajte popis svih biografskih filmova koje ćemo gledati ove godine
Pomoglo mi je u svijetu show businessa to što sam kćerka Johna Savagea

Tajm-aut, odnosno pauza u snimanju, može se zatražiti iz više razloga, uključujući koreografiju koja je skrenula sa kursa, odeću koja se raskopčala ili uzbuđenje.

Kada se to dogodi, posao koordinatora za intimnost je da uvaži glumčeve potrebe i normalizuje ono što doživljava.

„Samo jasno stavim do znanja da je to normalno i da je najgora stvar koju možete da uradite jeste da nastavite. Tako da tražimo pauzu. Damo im pet minuta, pa ja uđem i proverim ih… Onda se vratimo kada budu spremni“, rekao je.

Pored pomaganja članovima glumačke ekipe, deo posla koordinatora za intimnost je i informisanje ekipe o mogućnosti da se glumac uzbudi tokom scene, kao i da bude tu za svakoga ko se može osetiti neprijatno.

„Samo se uverim da je svima prijatno tako što kažem: ‘Hej, ovo može da se desi’. Najgora stvar koju možemo da uradimo je da buljimo ili napravimo veliki problem. Kažem i ekipi, da budemo svesni koja scena se snima, kakva će se golotinja videti. Ne želite da budu iznenađeni“, objašnjava.

Kada se snima intimna scena, imperativ je da ekipa može da traži pauzu u bilo kom trenutku, zaključuje Takeraj.

Preuzeto sa: zadovoljna.nova.rs

TAGOVANO:filmglumcikoordinator za intimne scenescene seksasnimanje sex scena
Podijeli članak
Twitter Email Kopiraj link Štampaj
Prethodni članak Bivša Sarajka koja živi u Ženevi i Puli proizvela prvu istarsku kubanku! IMA ZANIMLJIV NAZIV
Sledeći članak Telefonska linija za pomoć pravi društvo ljudima dok se naveče sami vraćaju kući
Poslušajte novu pjesmu Zdravka Čolića, tekst i muziku pisao Dino Merlin

Zdravko Čolić objavio je danas novu pjesmu "Proljeće za ljubavnike" koja je…

2 min za čitanje
Ispovest Marije Šerifović o borbi za majčinstvo: Moj doktor je porađao kraljevsku porodicu u Velikoj Britaniji

Marija Šerifović je u decembru 2023. godine, uz pomoć surogat-majke, dobila sina…

6 min za čitanje
5 stvari koje trebate pitati svoju majku za dublje razumijevanje sebe

Majka je jedna od najvažnijih životnih figura. John Bowlby, osnivač teorije afektivne…

9 min za čitanje
Počela je sezona krpelja: Evo kako ga pravilno ukloniti iz kože

Sezona krpelja je počela. Iako su često neprimjetni, krpelji mogu prenijeti ozbiljne…

2 min za čitanje

Slični postovi

Citati Milovana Vitezovića iz “Lajanja na zvezde” koji će živeti večno

Autor Redakcija 5 min za čitanje
Uncategorized

90 godina Oskara – pogledajte sve dobitnice ove nagrade na jednom mjestu!

Autor Redakcija 1 min za čitanje
Uncategorized

Adnan Smajić: Bradat, čupav, sigurno puši travu.

Autor Brankica Rakovic 7 min za čitanje
Lola Magazin
  • Kontakt
  • Impressum
  • Prava korišćenja
  • Kontakt
  • Impressum
  • Prava korišćenja

© Prava zadržava Lola Magazin

Pozdrav od Lole!

Prijavi se ako možeš