Prijava
Lola Magazin
  • FEMINIZAM
  • PORODICA
  • ZDRAVLJE
  • ZABAVNIK
  • SEX
  • AKTUELNOSTI
  • ŽIVOT
  • KOLUMNE
  • AUTORKE
Čitanje: Petnaesta žrtva: Preminula djevojka povrijeđena u padu nadstrešnice
Podijeli
Lola MagazinLola Magazin
Font ResizerAa
  • FEMINIZAM
  • PORODICA
  • ZDRAVLJE
  • ZABAVNIK
  • SEX
  • AKTUELNOSTI
  • ŽIVOT
  • KOLUMNE
  • AUTORKE
Pretraga
  • FEMINIZAM
  • PORODICA
  • ZDRAVLJE
  • ZABAVNIK
  • SEX
  • AKTUELNOSTI
  • ŽIVOT
  • KOLUMNE
  • AUTORKE
Loguj se Prijava
Zaprati Lolu
© 2022 Lola
Lola Magazin > Blog > AKTUELNOSTI > Petnaesta žrtva: Preminula djevojka povrijeđena u padu nadstrešnice
AKTUELNOSTIIZDVOJENO

Petnaesta žrtva: Preminula djevojka povrijeđena u padu nadstrešnice

Lola Magazin
Objavljeno 17/11/2024 20:26
Lola Magazin
Podijeli
Podijeli

Jedna od troje pacijenata teško povrijeđenih usljed obrušavanja nadstrešnice na Željezničkoj stanici u Novom Sadu preminula je danas u Kliničkom centru Vojvodine, rekla je v.d. direktora ove zdravstvene ustanove Vesna Turkulov.

“U pitanju je pacijentkinja sa najtežim povredama. Petnaesta žrtva nesreće koja se desila u Novom Sadu 1. novembra. Uprkos borbi lekara i naporima, došlo je do smrtnog ishoda”, rekla je Turkulova za Tanjug.

Ona je dodala da su bile u pitanju povrede koje su od samog početka opasne po život i da doktori nastavljaju borbu za život dvoje drugih teško povrijeđenih.

Preporučeno

Podignuta optužnica zbog pada nadstrešnice: Oglasio se glavni javni tužilac
Majka koja je povrijeđena u padu nadstrešnice stabilno, počela da viđa dijete
Poznato novo stanje povrijeđenih u Novom Sadu

“U ime svih zaposlenih želim još jednom da izrazim najdublje saučešće porodici i zahvalnost lekarima koji su dali sve od sebe”, rekla je Turkulova.

Nadstrešnica na Željezničkoj stanici u Novom Sadu urušila se 1. novembra, kada je na licu mjesta poginulo 14 ljudi, a troje je teško povređeno.

U Novom Sadu danas održan novi protest kojim se traži odgovornost za pad nadstrešnice. Blokirana je raskrsnica kod Željezničke stanice. Okupljeni su pročitali imena poginulih u nesreći i počeli blokadu minutom ćutanja.

Podsjećamo, kako su srpski mediji ranije prenijeli, zbog teških povreda zadobijenih u padu nadstrešnice hospitalizovani su Vukašin C. (18) iz Zmajeva, Anja R. (23) iz Paraćina, te Teodora M. (24) iz Kisača.

Izvor: Nezavisne

TAGOVANO:nesreća u novom sadupad nadstrešniceželjeznička stanica
Podijeli članak
Email Kopiraj link Štampaj
AutorLola Magazin
Follow:
Sve smo mi Lole. Bar jednom u životu.
Prethodni članak Seks u filmovima i zašto ga izbegavati
Sledeći članak Otvorene prijave na konkurs za dodjelu stipendija kompanije m:tel
Pedagog: Kako nastaju ”znaš ti ko sam ja” odrasli

Prošle godine sam napisala jedan tekst o tome kako pedagoko-vaspitne metode doprinose…

4 min za čitanje
Ima nešto magično u pogledu na more: Blue Mind teorija objašnjava zašto nas plava boja odmah smiruje

Dovoljno je nekoliko sekundi gledanja u horizont, tamo gde se nebo i…

4 min za čitanje
Preminula Slavenka Drakulić, jedna od najistaknutijih hrvatskih književnica, novinarki i publicistkinja

U 77. godini života preminula je Slavenka Drakulić, jedna od najprevođenijih i…

2 min za čitanje
Femicid kod Gračanice: Ubio suprugu iz lovačke puške, pa sebe

U mjestu Miričina nadomak Gračanice večeras, 21. juna, muž je ubio suprugu…

2 min za čitanje

Slični postovi

Uncategorized

Putujte vozom u kojem su kondukteri i šefovi stanica – djeca!

Autor Brankica Rakovic
5 min za čitanje
AKTUELNOSTIIZDVOJENO

Preminuo mladić povređen u nesreći na Železničkoj stanici u Novom Sadu

Autor Lola Magazin
1 min za čitanje
Lola Magazin
  • Kontakt
  • Impressum
  • Prava korišćenja
  • Kontakt
  • Impressum
  • Prava korišćenja

© Prava zadržava Lola Magazin

Pozdrav od Lole!

Prijavi se ako možeš

Username or Email Address
Password

Zaboravili ste lozinku?