Prijava
Lola Magazin
  • FEMINIZAM
  • PORODICA
  • ZDRAVLJE
  • ZABAVNIK
  • SEX
  • AKTUELNOSTI
  • ŽIVOT
  • KOLUMNE
  • AUTORKE
Čitanje: Majka koja je povrijeđena u padu nadstrešnice stabilno, počela da viđa dijete
Podijeli
Lola MagazinLola Magazin
Font ResizerAa
  • FEMINIZAM
  • PORODICA
  • ZDRAVLJE
  • ZABAVNIK
  • SEX
  • AKTUELNOSTI
  • ŽIVOT
  • KOLUMNE
  • AUTORKE
Pretraga
  • FEMINIZAM
  • PORODICA
  • ZDRAVLJE
  • ZABAVNIK
  • SEX
  • AKTUELNOSTI
  • ŽIVOT
  • KOLUMNE
  • AUTORKE
Loguj se Prijava
Zaprati Lolu
© 2022 Lola
Lola Magazin > Blog > AKTUELNOSTI > Majka koja je povrijeđena u padu nadstrešnice stabilno, počela da viđa dijete
AKTUELNOSTIIZDVOJENO

Majka koja je povrijeđena u padu nadstrešnice stabilno, počela da viđa dijete

Lola Magazin
Objavljeno 15/03/2025 17:16
Lola Magazin
Podijeli
Podijeli

Upravnica Klinike za anestesiju, intenzivnu terapiju i terapiju bola Kliničkog centra Vojvodine Teodora Tubić rekla je danas da je T. M, pacijentkinja povrijeđena usljed pada nadstrešnice na Željezničkoj stanici u Novom Sadu, sada van jedinice intenzivne njege.

 

 

 

 

“Teodora je stabilno, nije više na jedinici intenzivnog lečenja, nalazi se na odeljenju. Odluke o njenom zdravlju i dalje se donose multidisciplinarno, previjanja koja su neophodna su proređena”, rekla je Tubić.

Istakla je da se nada da će pacijentkinja čim prije biti na rehabilitaciji ili kod kuće, jer dobro napreduje.

Preporučeno

Odnos majke i kćeri: Žene koje postajemo
“Roditelji sa malom decom da masku prvo stave sebi pa tek onda svom detetu”
Marina Radoš: Pričajmo o Majkama, baš zato što nije Majčin dan nego ispitni rok

“Ona je raspoložena, vredna je svakog divljenja, od starta su njena pozitivnost i energija fascinantni”, kazala je Tubić.

Prema riječima doktorke, porodica je ključ uspjeha pacijentkinje, jer su svakog dana uz nju.

“Ona viđa i dete svaki put kad se stvore uslovi, tako da i majčinstvo pomaže”, rekla je Tubić.

Tubić je rekla da neke rane još uvijek treba da se saniraju, ali da situacija koja je 1. novembra djelovala beznadežno, sada je jedan veliki uspjeh.

“I mi kao njeni lekari, treba da budemo profesionalci, ali posle četiri meseca ne možemo da ne budemo emotivno povezani sa njom”, kazala je Tubić.

Prilikom pada nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu, 1. novembra, poginulo je 15 osoba, a dvije su teže povrijeđene, prenosi Telegraf.

 

Izvor: banjaluka.net

TAGOVANO:majkaNovi Sadpad nadstrešnice
Podijeli članak
Email Kopiraj link Štampaj
AutorLola Magazin
Follow:
Sve smo mi Lole. Bar jednom u životu.
Prethodni članak Agencija Aquarius Group u finalu BalCannes 2025 sa kampanjom „Ne zatvarajmo oči!“
Sledeći članak MUP Srpske upozorava roditelje na opasan TikTok izazov
Pedagog: Kako nastaju ”znaš ti ko sam ja” odrasli

Prošle godine sam napisala jedan tekst o tome kako pedagoko-vaspitne metode doprinose…

4 min za čitanje
Ima nešto magično u pogledu na more: Blue Mind teorija objašnjava zašto nas plava boja odmah smiruje

Dovoljno je nekoliko sekundi gledanja u horizont, tamo gde se nebo i…

4 min za čitanje
Preminula Slavenka Drakulić, jedna od najistaknutijih hrvatskih književnica, novinarki i publicistkinja

U 77. godini života preminula je Slavenka Drakulić, jedna od najprevođenijih i…

2 min za čitanje
Femicid kod Gračanice: Ubio suprugu iz lovačke puške, pa sebe

U mjestu Miričina nadomak Gračanice večeras, 21. juna, muž je ubio suprugu…

2 min za čitanje

Slični postovi

Uncategorized

Vuk Vučković: Čovjek koji je naslikao Novi Sad, Beograd i Njujork

Autor Redakcija
6 min za čitanje
Uncategorized

Nerođena kćerko, nikad nećeš biti samo lijepa!

Autor Brankica Rakovic
1 min za čitanje

Iva Chu: Vrijeme ne liječi ništa, jer nije antibiotik

Autor Brankica Rakovic
12 min za čitanje
Lola Magazin
  • Kontakt
  • Impressum
  • Prava korišćenja
  • Kontakt
  • Impressum
  • Prava korišćenja

© Prava zadržava Lola Magazin

Pozdrav od Lole!

Prijavi se ako možeš

Username or Email Address
Password

Zaboravili ste lozinku?