Prijava
Lola Magazin
  • FEMINIZAM
  • PORODICA
  • ZDRAVLJE
  • ZABAVNIK
  • SEX
  • AKTUELNOSTI
  • ŽIVOT
  • KOLUMNE
  • AUTORKE
Čitanje: Jelena Abraham: ZAŠTO SE MUŠKARCI ŽENE (kada napune 35 godina)
Podijeli
Lola MagazinLola Magazin
Font ResizerAa
  • FEMINIZAM
  • PORODICA
  • ZDRAVLJE
  • ZABAVNIK
  • SEX
  • AKTUELNOSTI
  • ŽIVOT
  • KOLUMNE
  • AUTORKE
Pretraga
  • FEMINIZAM
  • PORODICA
  • ZDRAVLJE
  • ZABAVNIK
  • SEX
  • AKTUELNOSTI
  • ŽIVOT
  • KOLUMNE
  • AUTORKE
Loguj se Prijava
Zaprati Lolu
© 2022 Lola
Lola Magazin > Blog > ZABAVNIK > Jelena Abraham: ZAŠTO SE MUŠKARCI ŽENE (kada napune 35 godina)
ZABAVNIK

Jelena Abraham: ZAŠTO SE MUŠKARCI ŽENE (kada napune 35 godina)

Redakcija
Objavljeno 25/08/2023 0:17
Redakcija
Podijeli
Podijeli

 

Zašto ovo pišem? Mislim da je zanimljivo. Proceni sama.

MUŠKARAC BR 1 .

Preporučeno

Jasmina Jovičić: Imaju svi, hoću i ja!
Miladin Trišić: Pozdrav iz Bratunca
Legenda je ponovo rođena: Huawei P50 Pro

Mesecima mi je na Facebook pisao muškarac, 35 godina star. Verovatno nije mogao da pretpostavi da će se naći u mojoj priči, ali ovim putem mu zahvaljujem na učešću. Pisao mi je svakoga  dana, čak i po nekoliko puta, želeći da se sretnemo i upoznamo, jer sam mu se, po njegovoj prići,  previše dopadala. Ja sam susret sa njim pokušala da eskiviram na sve moguće načine, ali na kraju se pokazalo da je  susret bio neizbežan, jer je moja radoznalost prevagnula.

Evo njegove priče. Moram prvo da napomenem, da se radi o zgodnom muškarcu, koji radi kao obezbeđenje visokog funkcionera, ima odličnu platu, još bolji auto, garderoba firmirana (za moj ukus seljačka, ali ko mene pita). Jedina „falinka“ je bila rošavo lice, ali ko danas od muškarca  trazi da bude lep? Visok, pare, auto, pohvalio mi se da ima i tri stana,… Elem, silno se raspričao s obzirom da je bio ubeđen da cu “pasti “ na njegov uspešan život i da ću postati još jedna od mnogobrojnih obožavateljki koje mu nisu odolele. Pričao je o svemu nesebično, hvalisao se neprestalno, a ja sam se smeškala u sebi, ne verujući u brojke koje je spominjao. Navodno je toliko žena prošlo kroz njegov krevet i svakodnevno prolazi, da  bi po mom proračunu, a s obzirom na njegove godine, morao svakodnevno da bude bar sa dve žene (možda ne istovremeno). Ovde nije poenta u njegovom burnom životu i uspešnosti na seksualnom planu, poenta je u tome što pored toliko uspešnih tzv. KRES- VARIJANTI, tip ima stalnu devojku 5 godina. Po njegovim rečima, ona ide sa njim na more, ona dolazi kod njega vikendom i danima  kada ne “čuva” gazdu, mnogo ga voli, ali je sa posebnim akcentom  istakao da GA ONA SVE SLUŠA BESPOGOVORNO I DA JE SVE KAKO ON HOCE!

Takođe mi je rekao  da je on puno voli i da želi da se oženi sa njom jer, ovo je sada VAŽNO:

  1. Njeni roditelji su profesori na fakultetu i jako su uticajni
  2. Ona je završila 2 fakulteta i govori nekoliko jezika
  3. Ona voli decu i biće odlična majka njihovoj deci

Ja sam počela da se smejem. Spontano. Sada već glasno. To uvek i radim kada mi je nešto smešno. Ova njegova priča mi je posle par trenutaka  bila i tužna. Pitala sam ga, da li će i dalje da jurca okolo sa drugim ženama, onda, kada se bude  oženio sa njom?  Odgovor znate. Ili NE ZNATE? Rekao je :” Ja nju volim i to nema veze sa drugim ženama” ???

Dakle, pitam ja tebe, da li je neko spomenuo ljubav bez interesa, ljubav i potrebu da se bude sa nekim jer ti je lepo sa njim, jer se razumete, jer se volite, zato što osećaš da je taj neko tu pored tebe -jer mu je tu pravo mesto,  ili?

Dokle ćemo da gutamo priču da mi žene to radimo iz ljubavi, a muškarci iz fizičke potrebe, pa je onda njima dozvoljeno da jurcaju okolo zapušavajući rupe raznoraznim slobodnim i manje slobodnim ženama, dok one “njihove prave” ljubavi, sa pedigreom, svojim i od roditelja nasleđenim, sede kod kuće i šire veš umesto noge?

Čisto info za radoznale – posle ove divne ljubavne priče sam ustala i otišla. Pametnom dosta. Toliko.

 

MUŠKARAC BR 2.

            Zgodan, visok, 35 god, veliki umetnik, sve što zamislim on zna da napravi od raznih materijala, pametan. Jednom prilikom,  nedavno, počne sam priču kako mu je vreme da se ženi, pa će  i to morati da “odradi”. Ja pitam:”Da li je  zgodna, pametna, da li se vole “? On nastavlja svoju priču kako eto, njegovi roditelji žive 40 god zajedno, imaju njega i brata, kako je PORODICA OSNOV SVEGA I BEZ NJE SE NE ŽIVI, kako je potrebno da se ta  tradicija nastavi, pa će i on da se oženi i ima decu, jer i to, na kraju, njegovi roditelji I OČEKUJU od njega, …

Opet ja pitam jel ONA ok, da li ga voli, da li voli sex sa njom, vole iste stvari, imaju iste želje ? Da li oseća nešto posebno prema njoj? On se zamislio, pa kaže: “Ona  nije  ništa posebno. Završila je faks, ima dobar posao, sluša me, dobra je i ne smara. To je to. Ona je kao i svaka druga, samo što je “uletela” sada kada mi  je PRAVO VREME da se ženim!?

Podseti me šta to beše ljubav????

MUŠKARAC BR 3.

         Ovaj treći je najčešći primer današnjice  “Zasto se oženih ja”. Devojka sa kojom je bio godinama mu je saopštila da je trudna i to 3 nedelje nakon njihove ozbiljne svađe i raskida. Rekao mi je da je ona žešći smor, da ne može više da je gleda, ali da će ipak da je ženi, jer je i njemu i njoj vreme, a i da dete ne treba da pati ??? Vrh. Top. A da li se mama i tata vole? Da li mama i tata vole da su zajedno?To više nije obavezna kategorija? Šta će to dete da nauči iz te divne veze smor mame i nesrećnog tate? Koji primer dajemo svojoj deci? Neko pametan je rekao da ljubav može da daje samo onaj ko ljubav i ima, a ovde to izgleda i nije slučaj ???

Bilo bi lepo da napišeš nešto o ovoj priči, ako te ona negde gađa, posebno ako si ti jedna od ove tri SREĆNICE?

 

Tu sam za TEBE. Lepo je biti u TVOM drustvu .

 

TAGOVANO:konkursljudi olovkamamteltakmičenje
Podijeli članak
Twitter Email Kopiraj link Štampaj
Prethodni članak Reklama za brend nakita koja je postala viralna!
Sledeći članak LOLITETI: 30 godina izrade nakita
Poslušajte novu pjesmu Zdravka Čolića, tekst i muziku pisao Dino Merlin

Zdravko Čolić objavio je danas novu pjesmu "Proljeće za ljubavnike" koja je…

2 min za čitanje
Ispovest Marije Šerifović o borbi za majčinstvo: Moj doktor je porađao kraljevsku porodicu u Velikoj Britaniji

Marija Šerifović je u decembru 2023. godine, uz pomoć surogat-majke, dobila sina…

6 min za čitanje
5 stvari koje trebate pitati svoju majku za dublje razumijevanje sebe

Majka je jedna od najvažnijih životnih figura. John Bowlby, osnivač teorije afektivne…

9 min za čitanje
Počela je sezona krpelja: Evo kako ga pravilno ukloniti iz kože

Sezona krpelja je počela. Iako su često neprimjetni, krpelji mogu prenijeti ozbiljne…

2 min za čitanje

Slični postovi

Uncategorized

Jelena Obradović: Život u Srbiji između Bouvija i Koena

Autor Brankica Rakovic 8 min za čitanje
Uncategorized

Valentina Šuković: Pozdrav iz Podgorice

Autor Brankica Rakovic 8 min za čitanje
Uncategorized

D.T. Volim heroja. Diše za mene. Hodam za njega. (kako su zavoljele dvije dijagnoze)

Autor Brankica Rakovic 6 min za čitanje
Lola Magazin
  • Kontakt
  • Impressum
  • Prava korišćenja
  • Kontakt
  • Impressum
  • Prava korišćenja

© Prava zadržava Lola Magazin

Pozdrav od Lole!

Prijavi se ako možeš