Prijava
Lola Magazin
  • FEMINIZAM
  • PORODICA
  • ZDRAVLJE
  • ZABAVNIK
  • SEX
  • AKTUELNOSTI
  • ŽIVOT
  • KOLUMNE
  • AUTORKE
Čitanje: Mama naredila gostima da detetu ne donose poklone za rođendan: “Ne želim da postane razmažen”
Podijeli
Lola MagazinLola Magazin
Font ResizerAa
  • FEMINIZAM
  • PORODICA
  • ZDRAVLJE
  • ZABAVNIK
  • SEX
  • AKTUELNOSTI
  • ŽIVOT
  • KOLUMNE
  • AUTORKE
Pretraga
  • FEMINIZAM
  • PORODICA
  • ZDRAVLJE
  • ZABAVNIK
  • SEX
  • AKTUELNOSTI
  • ŽIVOT
  • KOLUMNE
  • AUTORKE
Loguj se Prijava
Zaprati Lolu
© 2022 Lola
Lola Magazin > Blog > Uncategorized > Mama naredila gostima da detetu ne donose poklone za rođendan: “Ne želim da postane razmažen”
Uncategorized

Mama naredila gostima da detetu ne donose poklone za rođendan: “Ne želim da postane razmažen”

Redakcija
Objavljeno 16/07/2022 6:27
Redakcija
Podijeli
Podijeli

Dečiji rođendani su vreme kada dete ima pravo da se razmazi i dobije mnoštvo poklona, ali tako nije razmišljala jedna majka, prenosi The Sun.

Ona je na portalu Mumsnet podelila svoju odluku vezanu za proslavu rođendana njenog deteta.

– Moje dete slavi 3. rođendan i na proslavu će nam doći 25-oro dece. Da li mislite da je u redu da kažem roditeljima dece da ne donose poklone na proslavu? Naše dete će već dobiti poklon od roditelja – objasnila je majka.

Preporučeno

Pink: Ćerka mi jedina u razredu nema telefon i nije me briga
Mama bi plakala pred njom zbog tate, a ona bi se kidala. Ništa ne boli tako kao mamine suze zbog tate.
Jedna od najpotcijenjenijih sposobnosti: ući u kontakt s nekim i ostati i dalje povezan

– Smatram da današnja deca dobijaju za rođendane i novogodišnje praznike previše poklona i zaista ne bih želela da to postane normalno za moje dete. Već ima dovoljno svega – dodala je.

Ipak, ubrzo su usledile kritike na račun majke.

– To bi baš unesrećilo tvoje dete. Ovde se ne radi o tebi – bio je jedan od komentara.

Foto: Pixabay

– Kako će se onda osećati tvoje dete kada bude videlo da druga deca dobijaju poklone za svoje rođendane? I šta kada je pozvano na druge proslave gde će nositi poklon i pitati se zašto ono nije dobilo svoje poklone? – bio je još jedan komentar.

Činjenica je da današnja deca imaju mnogo više mogućnosti i materijanih stvari i naviknuta su na izobilje svega za razliku od ranijih generacija.

Ipak, da li mislite da je ovo pravilan način da dete ne postane razmaženo i koju metodu biste vi koristili da vaše dete nema nerealna očekivanja? Pišite nam u komentarima…

Preuzeto sa: ona.telegraf.rs

TAGOVANO:djecadječiji rođendanimamapokloniporodicavaspitanjezabrana pokolona
Podijeli članak
Email Kopiraj link Štampaj
Prethodni članak Zašto slavne osobe na društvenim mrežama smiju biti seksualno eksplicitnije od većine?
Sledeći članak Urnebesne legende u koje mnogi i dan danas vjeruju – jeste li čuli koju?
Pedagog: Kako nastaju ”znaš ti ko sam ja” odrasli

Prošle godine sam napisala jedan tekst o tome kako pedagoko-vaspitne metode doprinose…

4 min za čitanje
Ima nešto magično u pogledu na more: Blue Mind teorija objašnjava zašto nas plava boja odmah smiruje

Dovoljno je nekoliko sekundi gledanja u horizont, tamo gde se nebo i…

4 min za čitanje
Preminula Slavenka Drakulić, jedna od najistaknutijih hrvatskih književnica, novinarki i publicistkinja

U 77. godini života preminula je Slavenka Drakulić, jedna od najprevođenijih i…

2 min za čitanje
Femicid kod Gračanice: Ubio suprugu iz lovačke puške, pa sebe

U mjestu Miričina nadomak Gračanice večeras, 21. juna, muž je ubio suprugu…

2 min za čitanje

Slični postovi

IZDVOJENOPORODICA

Lako je komentarisati

Autor Radmila Trebovac
8 min za čitanje
PORODICAIZDVOJENO

Bivši supružnik priča loše o nama: Šta reći drugima, a kako zaštititi decu?

Autor Lola Magazin
7 min za čitanje
Uncategorized

Zašto volim svoga muža više od svoje djece?

Autor Brankica Rakovic
4 min za čitanje
Lola Magazin
  • Kontakt
  • Impressum
  • Prava korišćenja
  • Kontakt
  • Impressum
  • Prava korišćenja

© Prava zadržava Lola Magazin

Pozdrav od Lole!

Prijavi se ako možeš

Username or Email Address
Password

Zaboravili ste lozinku?